Krbová kamna

Nabízíme:

Individuální stavby kamen

Po konzultacích navrhujeme i realizujeme individuální stavby kamen na míru objektu a přání klienta.


Krbová kamna na dřevo, dřevěné brikety, pelety


Krbová kamna Spartherm

V nabídce německé firmy Spartherm najdeme celou řadu elegantních vysokých a štíhlých krbových kamen s originálním designem, s rovným i panoramatickým prosklením, s vysokou mírou účinnosti hoření a ekologickým provozem, volba z více provedení – obklady z mastku, černého nebo nerez plechu nebo keramické v různých barvách glazur. U většiny typů je možné variabilní zaústění kouřovodu horní nebo zadní.

Novinkou jsou kamna s peletovým násypem, která poskytují i komfortní provoz – po několik hodin se nemusí přikládat. A dále kamna s teplovodním výměníkem.


Řada zákazníků upřednostňuje krbová kamna, neboť nabízejí stejně kvalitní topení jako krbová vložka a nejsou nutné žádné stavební zásahy v již zabydleném prostoru.

více na www.spartherm.com


Krbová kamna Romotop

Česká firma Romotop má ve svém sortimentu širokou škálu krbových kamen, od jednoduchých, účelných typů, přes nabídku různých provedení, dle výkonu a velikosti spalovacích komor až po exkluzivní kamna vyšší třídy a výkonu.

více na www.romotop.cz


Krbová kamna Heta

Moderní technologie, speciálně vybírané materiály vysoké kvality, robustní konstrukce, nejmodernější nástroje, stejně jako moderní a nadčasový estetický vzhled jsou klíčovými hodnotami vynikajícího sortimentu krbových kamen dánské společnosti HETA určených pro spalování dřeva. Žádná krbová kamna neopustí továrnu ve městě Lemvig bez zajištění komplexní produkce a kvality. Krbová kamna HETA jsou certifikována v souladu s německým systémem řízení kvality ISO ZERT DIN ISO 9001, který zaručuje udržování té nejvyšší kvality. 

více na VYHLEDÁVAČ PRODUKTŮ | Hede-Kamna (hede-kamna.cz)


Krbová kamna Barbas Bellfires 

Neumíte se rozhodnout mezi kamny a krbem? Nabízíme řešení - kamna Barbas Wood Box, která spadají pod flotilu značky Brunner. 

více na www.barbasbellfires.com/nl/haarden/houthaarden/


Krbová kamna Jotul

Jotul vyrábí a prodává litinová kamna a krbové vložky s důrazem na kvalitu, nadčasový design, uživatelskou přívětivost a tu nejvyšší úroveň bezpečnosti.

více na www.jotul.cz


Krbová kamna Fire Tube

Německá kamna Firetube - specifický design a technologie, nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

více na www.firetube.de


Krbová kamna Iron Dog

Kamna „Železný pes“ jsou nejmladší produktovou skupinou firmy Brunner, čímž se neříká, že opomíjenou, ale právě naopak. Při výrobě těchto litinových kamen se uplatnily všechny zkušenosti z výroby běžné produkce.

více na www.iron-dog.com


Akumulační kamna


Akumulační kamna Nordpeis

Katalog Nordpeis - ke stažení (.pdf | 2,88 MB) 


více na www.nordpeis.com


Akumulační kamna Brunner


více na www.brunner.de


Adresa showroomu
K Přehradám 1205, 156 00  Praha 5 - Zbraslav
Otevírací doba
Po - Čt10:00 - 16:00
10:00 - 14:00
Schůzku je nutné si domluvit telefonicky dopředu!
Po telefonické domluvě i mimo pracovní dobu.