Krbová kamna

Nabízíme:

Individuální stavby kamen

Po konzultacích navrhujeme i realizujeme individuální stavby kamen na míru objektu a přání klienta.


Krbová kamna na dřevo, dřevěné brikety, pelety

Krbová kamna Nestor Martin

Nestor Martin je tradiční belgická firma působící na trhu přes 150 let. Kamna na dřevo i plyn využívají technologie dlouhého hoření Woodbox.


Krbová kamna Spartherm

V nabídce německé firmy Spartherm najdeme celou řadu elegantních vysokých a štíhlých krbových kamen s originálním designem, s rovným i panoramatickým prosklením, s vysokou mírou účinnosti hoření a ekologickým provozem, volba z více provedení – obklady z mastku, černého nebo nerez plechu nebo keramické v různých barvách glazur. U většiny typů je možné variabilní zaústění kouřovodu horní nebo zadní.

Novinkou jsou kamna s peletovým násypem, která poskytují i komfortní provoz – po několik hodin se nemusí přikládat. A dále kamna s teplovodním výměníkem.


Řada zákazníků upřednostňuje krbová kamna, neboť nabízejí stejně kvalitní topení jako krbová vložka a nejsou nutné žádné stavební zásahy v již zabydleném prostoru.

více na www.spartherm.com


Krbová kamna Romotop

Česká firma Romotop má ve svém sortimentu širokou škálu krbových kamen, od jednoduchých, účelných typů, přes nabídku různých provedení, dle výkonu a velikosti spalovacích komor až po exkluzivní kamna vyšší třídy a výkonu.

více na www.romotop.cz


Krbová kamna Aduro

Kamna Aduro jsou pevně a bezpečně zkonstruována a pravidelně podstupují nestrannou, externí kontrolu kvality z dánského institutu ECOLABELLING a norské kontrolní společnosti SINTEF. Kromě těchto kontrol byla do výroby zavedena dodatečná kontrola kvality. To zajišťuje Vaši bezpečnost a zaručuje kvalitu výrobků, proto na naše výrobky poskytujeme prodlouženou záruku až 5 let.

více na www.kamna-aduro.cz


Krbová kamna Dik Geurts

Dik Geurts jsou speciální kamna, navržena s vášní a láskou k designu. Tento jedinečný produkt splňuje nejvyšší standardy kvality.

více na www.geurts.nl


Krbová kamna Jotul

Jotul vyrábí a prodává litinová kamna a krbové vložky s důrazem na kvalitu, nadčasový design, uživatelskou přívětivost a tu nejvyšší úroveň bezpečnosti.

více na www.jotul.cz


Krbová kamna Fire Tube

Německá kamna Firetube - specifický design a technologie, nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

více na www.firetube.de


Krbová kamna Iron Dog

Kamna „Železný pes“ jsou nejmladší produktovou skupinou firmy Brunner, čímž se neříká, že opomíjenou, ale právě naopak. Při výrobě těchto litinových kamen se uplatnily všechny zkušenosti z výroby běžné produkce.

více na www.iron-dog.com


Akumulační kamna


Akumulační kamna Nordpeis

Katalog Nordpeis - ke stažení (.pdf | 2,88 MB) 


více na www.nordpeis.com


Akumulační kamna Brunner


více na www.brunner.de


Adresa showroomu
Skladový areál Chirana
Mezi vodami 1560/33
143 50 Praha 4 - Modřany
Otevírací doba
Po - Čt10:00 - 16:00
10:00 - 14:00
Mimo otevírací dobu lze domluvit schůzku telefonicky!